güvenlik ve savunma

Milteksis Teknoloji olarak kuruluşunuz için güvenlikli görüntü ve veri iletimi için ihtiyaçlarınıza uygun uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Güvenli Şehir

Ulaşım ve iletişim olanaklarının yaygınlaşması ve çeşitlenmesine paralel olarak kişilerin ve verilerin güvenliği ve kontrolünü sağlamak gittikçe karmaşıklaşıyor. Tüm bu verilerin serbestçe hareketi günlük hayatımızın en dikkat çeken niteliklerinden. Kötü niyetli fikirler ve kötü amaçla üretilmiş veriler ya da veri hırsızlığı gibi faaliyetler de bu olanaklardan yararlanma konusunda oldukça yetenek geliştirmiş durumdalar. Nüfusun önemli bir kısmının artık şehirlerde yaşıyor olması ve iletişim altyapısı ve verilerin de benzer şekilde merkezileşmesi neticesinde gündelik hayatımız eskiden olmadığı kadar birçok farklı tehdide maruz kalıyor. Bu tehditlerin öngörülmesi ve bunların önlenmesi ve sonuçlarının etkisiz hale getirilmesi toplumun huzuru ve refahı için öncelikli konular.

güvenlik için güvenlikli iletişim

Milteksis Teknoloji olarak güvenlik ve savunma alanında sunduğumuz çözümler ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile hem günlük hayatımızı güvenli bir şekilde yaşamaya devam etmek hem de değer verdiklerimizin korunmasını sağlamak adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. Uzmanlık alanımız olan görüntü iletimi ve veri güvenliği alanlarındaki çalışmalarımız hem kişisel hem de toplumsal güvenliğimizi ve refahımızı koruma altına alıyor.

Birçok güvenlik sisteminin belkemiğini oluşturan görsel iletişim alanında geliştirdiğimiz uygulamaları çözüm ortaklarımızla beraber gündelik hayatınızın bir parçası yapıyoruz. Huzur ve güveni tesis etmek için gece gündüz kesintisiz çalışan isimsiz kahramanlarımızı kullandığı bu sistemlerle mutlu ve müreffeh bir toplumu hedefliyoruz.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Milteksis Teknoloji’ye ulaşmak için iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

kablosuz güvenli görüntü iletimi

Askeri ya da sivil amaçlara uygun olarak kara deniz ve hava taşıtlarından ya da güvenlik personelinin üzerinde taşıdığı kamera ve benzeri aletlerden yakın ve uzak mesafelere sabit ya da hareketli olarak canlı görüntü aktarımı yapan çözümler sunuyoruz. İhtiyaç duyulan görüntü kalitesi, iletişim menzili ve ortam şartlarına uygun olarak RF tabanlı noktadan noktaya ya da çok noktalı MANET ve MESH teknolojisini destekleyen sayısal iletişim çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

görüntü aktarım işleme ve saklama omurgası

İster konvansiyonel görüntü aktarımı ve işlenmesi olsun ister yeni nesil IP teknolojilerini kullanan iletişim ve işleme omurgaları olsun görüntünün yerel ağınız ya da geniş çaplı ağlar üzerinde aktarımı, işlenmesi ve arşivlenmesi amacıyla her kuruluş için özelleştirilebilir uygulamalar sunuyoruz. Farklı coğrafi noktalardan IP tabanlı farklı iletişim olanaklarını kullanarak kurumsal ağınıza ilettiğiniz görüntüleri ihtiyaçlarınıza uygun olarak işler, bunları canlı ya da isteğe uygun tekrar yayın şeklinde yayınlar, güvenlikli bir altyapı üzerinde saklar ve sizin belirlediğiniz şekilde arşivleriz. IP tabanlı kodlayıcı ve kod çözücüler, IPTV ve VOD çözümleri, konvansiyonel TV yayıncılık sistemleri, görüntü işleme uygulamaları, IT tabanlı saklama ve arşiv çözümleri konusunda yenilikçi çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz toplanmakta ve işlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.