medya yönetimi ve arşiv

Milteksis Teknoloji olarak kuruluşunuz için yeni nesil yüksek güvenlikli ve yönetilebilir medya işleme, yayınlama ve saklama çözümleri ve arşiv uygulamaları ile ihtiyaçlarınıza uygun uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Medya Yönetimi

Görsel içerikler, günümüzde medya iletişiminin temel hammaddesini oluşturuyorlar. Haber almak için olsun, eğlenmek için olsun, eğitim amaçlı olsun görerek deneyimleme günümüzün tercih edilen iletişim biçimi. İnternet’in yaygınlaşması ve bant genişliklerinin artmasına paralel olarak görüntü ve görsellik günlük hayatımızın temel bir parçası oldu. Bu görüntünün ihtiyaçlarımıza uygun olarak iletimi, yönetimi, düzenlenmesi, sunumu ve tekrar kullanım için arşivlenmesi de önemli bir iş alanı yarattı. Artık görüntüye sahip olmak yetmiyor. güzel bir anının fotoğrafı ya da kasedini tozlu bir rafta saklamak tercihlerimizden biri değil. Bunu sosyal medyada paylaşmak, herkesin kullanımına açmak, dünyanın herhangi bir yerindeki sevdiğimize göndermek ya da aile üyelerinin gelecekte kullanımı için paylaşmak sıradan günlük hizmetlerle mümkün.

etkin medya yönetimi

Milteksis Teknoloji olarak çeşitli şekillerde elde edilmiş görüntülerin dünyanın dört bir yanına ulaştırılabilmesine olanak sağlayan iletim altyapılarının kurulması, görüntünün çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak işlenmesi, sunumu ve saklanıp arşivlenmesi aşamalarından oluşan medya yönetimi sistemlerinin sağlanması ve değişik iş modellerine uygun olarak özgün yapıların hayata geçirilmesi için çalışıyoruz. Görüntünün baştacı edildiği günümüzde görsel medyanın en hızlı şekilde paylaşımı ve en etkin şekilde kullanımı için gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile bugünü paylaşma ve yarına bir iz bırakma çabanızda sizlerle beraber çözümler geliştirmek için yanınızdayız.

Görsel yayıncılık, geniş çaplı medya yönetimi, medya sunumu ve paylaşımı ile saklama ve arşiv yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen çözüm sağlayıcıları ile beraber geliştirdiğimiz uygulamalarımız bugünün ihtiyaçları yanında yarının teknolojilerinde de sizlerin hizmetinde olacaktır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Milteksis Teknoloji’ye ulaşmak için iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

kamu yayıncılığı

Konvansiyonel ya da interaktif erişim ve dağıtım olanaklarını kullanarak genel amaçlı ya da belirli bir içerik türü ya da topluluk için gerçekleştirilecek her türlü televizyon yayıncılığı faaliyeti için altyapı, donanım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.İster tüm dünyaya seslenen bir uydu yayını olsun, ister sosyal medya üzerinden hayranlarınıza seslenen kişisel bir yayın kanalı olsun, her türlü ihtiyacınıza uygun anahtar teslimi çözüm ve uygulamalarımızla yanınızdayız.

medya içerik yönetimi ve arşivleme

Sahip olduğunuz görsel içeriğin yönetimi, ilgili taraflara sunumu, gerekli erişim sisteminin yönetimi, içerik üzerinde yapılacak her türlü çalışmanın gerçekleştirilmesi ve içeriğin çok katmanlı bir mimariye uygun olarak saklanması ve arşivlenmesi konusunda kuruluşunuz ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Hem konvansiyonel sistemler hem de yeni nesil IP tabanlı IT sistemleri kullanarak sunduğumuz bu çözümler ile içerik düzenleme, farklı ortamlar için kodlama, yayma, büyük çaplı prodüksiyon ve arşiv amaçlı saklama sistemleri ile en değerli varlığınız olan içeriği en güvenli şekilde saklama ve en hızlı şekilde kullanıma sunma olanaklarını bir arada sunuyoruz. En değerli hazinenizi sizinle birlikte işliyor ve koruyoruz.

kurumsal yayıncılık

Kurumunuz için ister konvansiyonel ister yeni nesil IP teknolojilerini kullanan yayıncılık faaliyetleri için uygun çözümler sunuyoruz. Kurum çalışanlarınızın bilgilendirilmesi, faaliyetlerinizin kurum içinde yayınlanması, eğitim ve benzeri çalışmaların tek bir merkezden tüm kurum yerleşkelerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilmesi, interaktif olanaklar kullanarak yayın akışlarının düzenlenmesi ve kişiye özel yayınların yapılması gibi bir çok farklı özelliği bir arada sunan altyapılar kuruyoruz. IPTV, VoD gibi teknolojileri kurum içerisinde hayata geçiriyoruz.  Kurumunuz için görsel her türlü faaliyetin gerçekleştirilip yönetileceği, görsel içeriğinizin etkin ve hızlı bir şekilde paylaşılabileceği ve interaktif yayıncılık özelliklerini kullanarak etkin bir faaliyet gerçekleştirebileceğiniz kurumsal yayıncılık çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz toplanmakta ve işlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.