turizm ve eğlence

Milteksis Teknoloji olarak kuruluşunuz için yeni nesil akıllı ekran uygulamaları ile misafirleriniz için yönetilebilir medya sunumu ve eğlence çözümleri ile ağırlama uygulamaları ihtiyaçlarınıza uygun uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Turizm ve Eğlence

Konaklama ve eğlence hizmetleri, turizm alanında çok önemli bir yer edinmiş ülkemizin başarılarla dolu bir alanı. Konuklarının en iyi şekilde dinlenmesi ve en güzel şekilde eğlenmesi için çaba gösteren sektör kuruluşlarının ihtiyaçlarını biliyoruz. İşletmelerin katma değerli hizmetler üretmesi için her türlü teknolojik çözüm ve uygulama konusunda çözüm ve uygulamalarımızla her zaman yanlarındayız. 

turizm için zengin ve erişilebilir eğlence içeriği

Milteksis Teknoloji olarak yönetilebilir ve misafirlerinin beklentilerine uygun olarak kişiselleştirilebilir bilgilendirme ve eğlence uygulamaları ile klasik televizyonları ve bilgilendirme ekranlarını birer eğlence ve bilgilendirme merkezine dönüştürüyoruz. Yeni nesil içeriklerin entegrasyonu, kişiselleştirilmiş deneyimler ve interaktif uygulamalar ile misafirleriniz kuruluşunuzda yaşadığı deneyimi asla unutmayacaklar. Bu güzel anlar için ihtiyacınız olan tüm teknoloji uygulamaları ve çözümlerimizle sizlerin ve değerli misafirlerinizin her zaman yanınızdayız.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Milteksis Teknoloji’ye ulaşmak için iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

akıllı ekran uygulamaları

Konvansiyonel ya da interaktif erişim ve dağıtım olanaklarını kullanarak genel amaçlı ya da belirli bir içerik türü ya da topluluk için gerçekleştirilecek her türlü televizyon yayıncılığı faaliyeti için altyapı, donanım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.İster tüm dünyaya seslenen bir uydu yayını olsun, ister sosyal medya üzerinden hayranlarınıza seslenen kişisel bir yayın kanalı olsun, her türlü ihtiyacınıza uygun anahtar teslimi çözüm ve uygulamalarımızla yanınızdayız.

interaktif görsel içerik yayıncılığı

Otel odalarında var olan klasik televizyonları bir eğlence merkezine dönüştüren Otel TV uygulamaları ile turizm alanında eğlence amaçlı hizmetlere yenilikçi bir katkı sağlıyoruz. İster konvansiyonel bir televizyon işletim altyapısı olsun, ister yenilikçi bir akıllı televizyon sistemi olsun, her türlü altyapı ve uç sistemi destekleyen uygulamalarımız ile hem kullanıcıların eğlence olanaklarını artırıyor, hem de otel odalarında internet erişim alternatifleri sunarak buradan sunulan her türlü hizmetin ekonomik bir değere dönüşmesini sağlıyoruz. Misafirlerinizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak özel içeriklerin sunumu, eğlence seçeneklerinin artırılması ve internet de dahil olmak üzere sahip oldukları çeşitli akıllı cihazları kullanarak bu özelliklere erişiminin sağlanması konusunda uçtan uca yönetilebilir anahtar teslimi çözüm ve uygulamalarımız ile yanınızdayız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz toplanmakta ve işlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.