Milteksis ISO 9001:2015
ISO 9001:2015

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günümüzün yoğun rekabetli uluslararası pazarında;

Yaptığımız çalışmalarda dikkat ettiğimiz en önemli husus müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini sağlayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri tam zamanında, doğa ve çevreye saygı, topluma hizmet anlayışı ile sunmak ve mevcut hizmetimizi her zaman daha iyiye taşımayı hedeflemektir.

Bu hedefe ulaşabilmek için öncelikli amacımız; ISO 9001 Yönetim Sistemi standardını, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yönetmelikleri, uygulanabilir şartları, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamaktır. “Sürekli Gelişme” anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirmek temel hedefimizdir.

Bu amaçlar doğrultusunda ve “müşteri odaklılığın” verdiği sorumluluk duygusu içerisinde kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz toplanmakta ve işlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.