çözümlerimiz

güvenlik ve savunma

Milteksis Teknoloji olarak güvenlik ve savunma alanında sunduğumuz çözümlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile hem günlük hayatımızı güvenli bir şekilde yaşamaya devam etmek hem de değer verdiklerimizin korunmasını sağlamak adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. Uzmanlık alanımız olan görüntü iletimi ve veri güvenliği alanlarındaki çalışmalarımız hem kişisel hem de toplumsal güvenliğimizi ve refahımızı koruma altına alıyor.

daha fazla oku
medya yönetimi ve arşiv

Milteksis Teknoloji olarak çeşitli şekillerde elde edilmiş görüntülerin dünyanın dört bir yanına ulaştırılabilmesine olanak sağlayan iletim altyapılarının kurulması, görüntünün çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak işlenmesi, sunumu ve saklanıp arşivlenmesi aşamalarından oluşan medya yönetimi sistemlerinin sağlanması ve değişik iş modellerine uygun olarak özgün yapıların hayata geçirilmesi için çalışıyoruz. Görüntünün baştacı edildiği günümüzde görsel medyanın en hızlı şekilde paylaşımı ve en etkin şekilde kullanımı için gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile bugünü paylaşma ve yarına bir iz bırakma çabanızda sizlerle beraber çözümler geliştirmek için yanınızdayız.

daha fazla oku
turizm ve eğlence

Milteksis Teknoloji olarak konaklama ve eğlence hizmetleri, turizm alanında çok önemli bir yer edinmiş ülkemizin başarılarla dolu bir alanı. Konuklarının en iyi şekilde dinlenmesi ve en güzel şekilde eğlenmesi için çaba gösteren sektör kuruluşlarının, katma değerli hizmetler üretmesi için her türlü teknolojik çözüm ve uygulama konusunda çözüm ve uygulamalarımızla her zaman yanlarındayız.

daha fazla oku
nasıl yardımcı olabiliriz?

Milteksis Teknoloji’ye ulaşmak için iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

çözüm ortaklarımız

Yerel ve geniş alan ağlar üzerinden görüntü aktarımı alanında askeri ve sivil uygulamalar için farklı özellik ve teknolojileri destekleyen çözümlerimizi  size özel uygulamalara dönüştürüyoruz.  Bu çözümlerimizde her biri kendi alanının lideri çözüm ortaklarımız ile çalışıyoruz.

Görüntü İletimi

Haivision noktadan noktaya IP teknolojilerini kullanarak konvansiyonel ve IP tabanlı görüntü aktarımını yerel ve geniş alan ağları üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştiren çözümler sunan bir iş ortağımız. Askeri ve sivil uygulamalar için geliştirilmiş kodlayıcı ve kod çözücüler ile medya sunucu sistemleri kullanarak IP iletişimin mümkün olduğu her türlü ortamda kablolu ya da kablosuz bir şekilde her türlü sabit ya da hareketli nokta ve araçtan SD ve HD kalitesinde canlı görüntü aktarımı ve görüntü yayınlama işlemleri konusunda uzman. Ayrıca VOD çözümleri ile kurumsal yayıncılık alanında uygulamalar için altyapı çözümleri sağlıyor.

Haivision çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Haivision Çözümlerimiz
Teleste

Teleste, IPTV uygulamaları kullanılarak görüntü aktarımı ve yayıncılık alanında çözümler sunan bir iş ortağımız. Değişik bir çok uygulama için geliştirilmiş kurumsal ve telekom operatörü seviyesinde ürünler ve çözümler sunuyor. Yayıncılık çözümleri ile bir çok noktaya özelleştirilmiş görsel yayıncılık için gerekli altyapıların kurulması, kurumsal ya da kampüs uygulamaları, telekom operasyonu uygulamaları, VOD/OTT çözümleri ve kablolu ve kablosuz görüntü iletişim çözümleri ile görüntü iletimi ve yayıncılık alanında uzman.

Teleste çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

teleste cozumleri

Kablosuz görüntü aktarımı alanında askeri ve sivil uygulamalar için farklı özellik ve teknolojileri destekleyen çözümler sunuyoruz.  Bu çözümlerimizde her biri kendi alanının lideri çözüm ortaklarımız ile çalışıyoruz.

BMS

BMS Inc. noktadan noktaya RF teknolojilerini kullanarak konvansiyonel görüntü ve veri aktarımını kablosuz olarak gerçekleştiren çözümler sunan bir iş ortağımız. Özellikle hareketli insanlı ve insansız kara, deniz ve hava araçlarından SD ve HD kalitesinde uzun menzilli canlı görüntü aktarımı konusunda uzman.

BMS Inc. çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

bms cozumleri

İnsansız Hava Araçları, güvenlik uygulamalarının son yıllarda en önde gelen çözümü. Uzaktan yönetilebilir esnek uçuş teknolojilerinde son yıllarda yaşanan gelişmelere paralel bir şekilde her türlü görev için özelleştirilmiş değişik model araçlar, uzaktan bilgi toplama, izleme, canlı görüntü aktarımı ya da güvenlik operasyonlarına katılım gibi bir çok farklı işlevi yerine getirebiliyorlar. Askeri ve sivil uygulamalar için göreve uygun özelleştirilebilir olanakları ile İnsansız Hava Araçları, çözümlerimiz içerisinde özel bir yer edinmiş durumdalar.

ALTi

Alti, insansız hava araçları çözümleri alanında VTOL (düşey iniş kalkış) özellikli sabit kanatlı bir araç modelleri üretimi yapan öncü bir üretici. Uzun süreli görevler için geliştirilmiş bu araçlarla her türlü sivil amaçlı İHA görevi gerçekleştirilebiliyor. Alti tarafından üretilen Transition ve Reach modelleri, özelleştirilebilir yükleriyle değişik bir çok uygulama için özelleştirilebiliyor. Özellikle uzaktan görüntü aktarımı, harita çıkarma, acil durum müdahalesi için veri toplama gibi görevler hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. VTOL teknoloji ile uçuş için bir alan ihtiyacı ortadan kaldırılmış oluyor. Gelişmiş motor özellikleri ile uzun saatler boyunca havada kalabilen Alti İHA’lar uzun mesafeli ve yüklü görevler için de oldukça uygun çözümler sunuyorlar.

Alti çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

alti cozumleri

Kurumsal ağınız ya da kampüsünüzde canlı yayın, bilgilendirme ya da eğlence amaçlı görsel yayıncılık, IPTV, VOD ya da webTV türü kurumsal uygulamalar için farklı iş modeli ve kapsamda yayıncılık çözümleri, kurumsal ihtiyaçlar için görüntü işleme, saklama ve arşiv çözümleri ve buna ilişkin anahtar teslimi uygulama ve hizmetler sunuyoruz. Kendi AR-GE ekibimizin çalışmaları ve her biri kendi alanında lider çözüm ortaklarımız ile sizin için çalışıyoruz.

metus

Metus görüntü işleme, içerik yönetimi ve arşiv uygulamaları alanında gelişmiş IT ekipmanları ve yenilikçi uygulamalar kullanarak görsel içerik yönetimi çözümleri sunan bir iş ortağımız. Gerek kurumsal ihtiyaçlar için gerekse büyük çaplı entegrasyon çözümlerinde kullanılan uygulamaları ile kuruluşunuzun her türlü görsel içerik yönetimi ve arşiv ihtiyacına uygun çözümler gerçekleştirilebiliyor.

Metus çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Görüntü Arşivi

Supermicro, IT tabanlı sunucu ve saklama alanı konusunda görüntü işleme konusunda müşterileri için özelleştirilebilen bilgi teknolojileri çözümleri sunan bir iş ortağımız. Kurumsal görüntü işleme ve sunumu sunucuları ile saklama ve arşiv sistemleri kuruluşunuzun her türlü görüntü işleme sunum ve arşivleme ihtiyacına uygun uygulamalar gerçekleştirilebiliyor.

Supermicro çözümleri konusunda ürünler sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

supermicro cozumleri
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz toplanmakta ve işlenmektedir. Konu ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.